Když se podíváte na instagramový profil této americké servírky, tak vám dojde, že je úplně fascinovaná svým poprsím. Až nezdravě.

Nikki měla docela normální postavu a pěkná ňadra. Jenže pak zjistila, že když si vycpe podprsenku, že jí opilí chlapíci začnou dávat větší spropitné.

A pak se Nikki definitivně urvala ze řetězu a rozjela ve velkém plastické operace. Za sérii zákroků utratila přes dvacet dva tisíc dolarů – což v přepočtu je asi 550 tisíc korun.

Osudným se jí stal piercing. Nikki věřila, že kroužek do bradavky jí dodá ještě větší šmrnc. Nechala si prs propíchnout a dělala machry na Instagramu.

Jenže jednoho dne si piercing prý omylem vytrhla. Šušká se o tom, že se to stalo při divokém sexu. Nikki ale nešla k doktorovi, věřila, že její tělo si s natrženou bradavkou samo poradí.

Jenže za pár dnů ňadro začalo bolet a s Nikki to seklo přímo v práci. Bylo jasné, že je zle. Do rány se totiž dostal streptokok. Lékaři jí museli prs hodně rychle odstranit.

A tak nyní namyšlená Nikki na Instagramu už nemachruje. Místo toho sdílí fotky s umělým prsem. Aby mohla mezi lidi a nestyděla se, musí nosit protézu.