Rosol začátkem roku odešel od své manželky – našel si fitness trenérku Anetu Znamenáčkovou. Po pár týdnech se ale románek rozpadl jako domeček z karet. Chvíli to vypadalo, že k sobě manželé najdou cestu, ale opak byl pravdou.

Před pár dny se ukázalo, že si tenista našel novou partnerku, bývalou tenistku Petru Kubinovou, která ho doprovází po turnajích. Ochotská nelenila a nabrnkla si mladého fotbalistu – olomouckého obránce Martina Hálu.

Jenže teď se Rosol svěřil s tím, že Ochotská jako správná manipulátorka, navíc zhrzená, dělá svému stále manželovi problémy přes dítě. Navíc se blíží rozvodová válka! "Čekáme na termín,“ prozradil Rosol webu idnes.cz a pokračoval o tom, že svého potomka vídá nepravidelně! "Jen nevím, jak často uvidím synka, záleží na exmanželce, která dost často mění názor,“ dodal Lukáš.

Tenista ví, že to nemá lehké, na druhou stranu našel po boku krásné Petry klid a čeká, až se Michaela vyrovná se situací, přijme rozvod a přestane mu dělat problémy s dítětem. Jenže jak už to u mnoha rozpadlých manželství bývá, než se hrany obrousí, může to trvat i dlouhé roky.