Zpěvačka Lucie Vondráčková se na letošní olympiádě v Soči neobjeví. A to s konečnou platností. Serveru eXtra.cz to prozradil zdroj mimořádně blízký zpěvačce, která upřednostňuje pohodlí Montrealu a navíc asi tuší, že k cestě ani nebude důvod.

Bývá totiž dobrým zvykem přijet podpořit naše hokejisty až na čtvrtfinále, kdy se svaz tradičně postará o ty přítelkyně a manželky, které mají zájem, a moudrá Lucie dobře tuší, že by stejně jela do Soči jen na jeden zápas s USA, což je dost zbytečný výlet, nota bene když letos nemají čeští hokejisté absolutně žádnou šanci.

Navíc proč jezdit do Soči, když tam našim hokejistům přivezla smůlu modelka Diana Kobzanová, která nevzala ohledy na zvyklosti a přijela už na základní skupinu coby host našeho svazu, čímž urazila bohy, kteří ihned trestali – našemu nároďáku se krutě nedaří a Michael Frolík, budoucí otec dětí o šest let starší Kobzanové, nezískal zatím ani jeden kanadský bod.

Čeští hokejisté by se měli vracet domů ve středu večer, den po prohraném osmifinále se Slováky, ve hře je ale stále ještě varianta návratu až v noci na pátek po prohraném čtvrtfinále s USA (Kobzanová by se měla vracet jiným spojem, aby ji pověrčiví fanoušci nekamenovali už na letišti Miloše Zemana), opačným směrem se jistě nikdo vydávat nebude.