Tak nám do redakce eXtra.cz dorazily dva maily z Gino Paradise Bešeňová. Jeden je postaven na tom, že se zde s přítelem koupala miss Lucie Kovandová.

Druhý mail je postaven na tom, že do vodního ráje přijela zpěvačka Martina Pártlová s fitness trenérem celebrit Karlem Frýdem.

V mailu nás zaujala tato věta: „Hru svalů a vypracované tělo předvedl Karel Frýd. Do bazénů se s ním v Gino Paradise nenořila jeho přítelkyně, ale zpěvačka Martina Pártlová.“

Takže ještě jednou důrazně zdůrazňujeme (ale opravdu nejdůrazněji, co to jde), že Martina Pártlová není přítelkyní Karla Frýda.

Ano, on ji trénuje, on ji cvičí, on ji doslova nabíjí energií. Ale nejde o sex, jde jen o to, zpotit se ve fitku, pak se svléci, vykoupat se, smát se na sebe a provokovat na Facebooku. Ale Frýd je Pártlové NEpřítelem, jasné?

No a pak tam byla Lucie Kovandová s přítelem Vítkem. Tady se naopak musí zdůraznit, že Vítek je skutečným a jediným přítelem dívky, která spala u Jágra.

Cítíte ten rozdíl mezi Vítkem a Karlem? A ten rozdíl mezi Kovandovou a Pártlovou? Když vezmete na romantický víkend k vodě přítele, tak je to úplně něco jiného, než když vezmete svého kondičního trenéra!

PS: Co na to Mašlíková a její nabíječ André?