Zpěvačka Hana Zaňáková (48) si plete komunikaci s fanoušky prostřednictvím Facebooku s terorem, který snese srovnání s nejhoršími audiovizuálními útoky Islámského státu.

Na svém oficiálním profilu zveřejnila další hrůzné selfíčko, které si s ničím nezadá s hororovou sérií Noční můra v Elm Street 1–8.

Ačkoli se nepovedený snímek pokusila oživit 15 cm čtverečními svého pravého prsu, i tak se jeho uveřejněním na Facebooku přiblížila naplnění skutkové podstaty paragrafu 357 trestního zákoníku č. 40/2009 Sb. o šíření poplašné zprávy, a to vůbec nemluvíme o výhrůžce, kterou přidala: „Ahoj, jsem na focení a udělala jsem si selfíčko," což znamená, že krajně znepokojivý look, kterým se pochlubila, nebyl zřejmě určen jen k jednomu použití, ale naopak si nechala podobně strašidelných fotografií udělat více a ještě od profesionála, což už zavání snahou zkazit den i otrlým.

No tak dobře, Lucině to celkem sluší a ten výstřih vůbec nevypadá zle, a když příště bude mít na sobě jen ten iPhone, vezmeme ji na milost. Možná.