Lucie Bílá je takové české kulturní dědictví. Veřejnost ji má ráda, a tak jí fanoušci odpustili už nejeden přešlap proti dobrému chování.

Lucie je pořád šťabajzna a chlapíci snad všech věkových kategorií se za ní rádi otočí. Chce to ale maličkost. Lucie nesmí na každou akci vozit svého přítele Radka. Jak má miláčka po boku, tak se chlapi logicky ostýchají a nechtějí, aby to vypadalo, že někomu lezou do zelí.

Na Točníku, kde Lucie měla vystoupení se skupinou Arakain, se kolem ní točil nejeden muž. Společná fotka s drsnými motorkáři je toho důkazem.

Lucie se ale proti zájmu fanoušků tak trochu pojistila. Na ruce jí přibyl prstýnek. Někteří borci si už mysleli, že Lucie do toho znovu praštila a je z ní vdaná paní.

„Ty prstýnky znamenají, že jsem zadaná, nikoli vdaná. Nebojte, věděli byste o tom,“ uklidnila Lucie své fanoušky pomocí webu super.cz.

Tak uvidíme, zda Radek dostane Lucii před oltář. Našlápnuto k tomu má. Zatím Lucie stihla manželství se Stanislavem Penkem a Václavem Noidem Bártou. A zdá se, že by se toho nebála ani napotřetí.