Chester Bennington, frontman skupiny Linkin Park, ukončil svůj život 20. července v ranních hodinách. Tato zpráva zasáhla jak rodinu, tak miliony fanoušků po celém světě. Svůj život ukončil ve své rezidenci ve věku 41 let a zanechal po sobě 6 dětí.

Spousta fanoušků ale nechápe, proč se jen několik hodin po zpěvákově smrti objevilo video k písní „Talking to myself“ na oficiálních stránkách kapely. Poté byl videoklip uveřejněn na Twitteru a Facebooku a lidé podezřívají kapelu z marketingové­ho tahu.

Tahle píseň má opět velmi depresivní text, kde zpěvák popisuje samotu a ztrátu někoho blízkého. Také se tam zpívá o tom, že je naprosto jedno, jestli mluví tiše nebo křičí, stejně ho nikdo neposlouchá. Dále jen přiznává, že v životě udělal chyby a je si toho vědom.

Uveřejnění videoklipu bylo pravděpodobně naplánováno marketingovými specialisty Linkin Park ještě před tím, než oficiálně vyšla najevo jeho smrt. Bohužel jejich načasování nebylo příliš šťastné a skupina nyní ještě čelí podezření, že na zpěvákově smrti chce vydělat.