David Limberský je mnohými lidmi považován za nejprimitivnějšího fotbalistu, který se v Česku kdy narodil. Dokonce i vyhlášený blázen Tomáš Řepka je vedle Limberského hotovým Einsteinem.

David Limberský je takové nevychované dítě plzeňského fotbalu, nad kterým drží ochrannou ruku Pavel Vrba. Kdyby byl trenérem reprezentace kdokoliv jiný, tak by průšvihář Limberský na mistrovství Evropy rozhodně nejel.

Bohužel, tohle individuum, které je momentálně navíc totálně z formy, nám dělá ostudu už i v zahraničí. Chorvatský tisk popsal Limberského jako primitiva, který má problémy s alkoholem.

„Od nehody chtěl uprchnout, potom nadával policistům a vyhrožoval jim soudem, za což měl údajně zaplatit půl milionu korun. Limberský se omluvil, ale když dal příště gól, teatrálně točil neviditelným volantem. Kvůli tomu mu plzeňský klub sebral kapitánskou pásku a potrestal ho pokutou,“ píše chorvatský deník 24 hodin.

Chorvati se také podivují nad tím, že tento fotbalista se objevil v nominaci. Limberský je podle nich navíc tlustý. On to ale popírá, tvrdí, že nadváhu nemá. Jenže věříte mu někdo?