Bojíte se solárka a zakroužkovaná dovolená u moře je v kalendáři stále ještě daleko? Na maskování bílých končetin kalhotami je už opravdu vedro a nevzhledné hnědé skvrny po samoopalovácích jsou out.

Jak tedy na sněhově bílé nožky? Řešení je jedno jediné, a to nadčasový olejíček od Biodermy. Stačí nastříkat suchý olej na pokožku, jemně rozetřít a už se jen nechat unášet na vlně léta. Voda, slunce, dokonalá bronzová pokožka – být dokonalá je tak jednoduché. Photoderm Bronz Olej je ode dneška součástí vaší kabelky.

Laboratoire BIODERMA ví, o čem ženy sní, a plní jim jejich touhy. Přináší novinku Photoderm Bronz Olej SPF 30. Tento suchý transparentní olej je bez mastného efektu. Vysoká ochrana pokožku chrání před nežádoucími účinky slunečního záření. Podpůrné látky stimulují přirozené opálení, které je intenzivnější a vydrží na pokožce déle. Díky svému unikátnímu složení v patentovaném komplexu BUNĚČNÉ BIOprotekce ® dokáže spolehlivě ochránit DNA kožních buněk, zachytit volné radikály a bojovat tak efektivně proti stárnutí pokožky.

BIODERMA pro vás připravila také zajímavou soutěž. Více na www.photoderm.cz