Kdo viděl Show Jana Krause, tak nestačil valit oči, co se to tam na té červené pohovce odehrává. Jako host přišla právě Helena, která s sebou vzala i syna, jenže to netušila, jakou chybu dělá. Klučina se po celou dobu dost nudil, kroutil sebou jak had, ale to by nebylo ještě nic neobvyklého, kdyby svou mámu nezačal zuřivě kousat do ruky! O tom podivném chování, které zaznamenala kamera, jsme včera psali ZDE.

Sama modelka přiznává, že svým dětem dává absolutní volnost, chce, aby se jejich osobnost vyvíjela samovolně bez jakéhokoliv zásahu, dokonce ani neuznává školní výchovu!

„Pro děti to znamená, že následujeme jejich zájmy. Je to organický proces. Učí se jenom to, co se chtějí učit, co je baví. Jsme daleko více propojeni a děti jsou více spokojeny se sebou, protože jsme jim dali důvěru,“ řekla serveru iDnes.cz zapřísáhlá veganka, která už to ale moc s tou benevolencí přehání.

Její syn se na natáčení choval jak rozmazlený fracek, který neví, co sám se sebou, kousal do všeho jak malý neandertálec nebo Tarzan, jeho máma se tomu jen smála, přitom sám Kraus nevěděl, co má na to říct. A to má vždy milion vtípků okolo. Jenže tohle už bylo přes hranici. Neměla by se přeci jen Helena zamyslet nad tím, jestli už by neměla zasáhnout do výchovy? Nechat se okusovat a dělat ze sebe blbku před celým národem, to se nemůže líbit žádné mámě.

Zajímalo nás, co na takové chování u dítěte říká odborník? „Když jsem zhlédl video, tak jsou tam jasné známky nevychovanosti, nudy a taky nevědomosti, co sám se sebou by měl dělat. Přeci jen dospělý by své dítě měl někam navádět, směřovat, usměrňovat, vychovávat, to je úloha rodiče. Nikoliv takovému malého stvoření dát takovou volnost, se kterou by si mnohdy neporadil ani sám dospělý člověk. Rozhodně by se dětem měla určit pravidla, kterými by se měly řídit, jinak budou mít v pozdějším věku problém začlenit se do společnosti,“ řekla nám odborník přes dětskou psychiku MUDr. Jan Kulhánek.

Jestli bývalá královna krásy nechce mít ze svého syna a jeho dvou mladších sourozenců nevychované výrůstky, kteří nebudou vědět, že se musí ve společnosti nějak chovat, tak by měla co nejrychleji zasáhnout. Nebo jí za chvíli přerostou přes hlavu a už s tou jejich „svobodou“ nenadělá vůbec nic.