U Leoše Mareše byl Štědrý den obzvláště štědrý. Nejúspěšnější český moderátor Leoš Mareš (40) obdaroval svou přítelkyni Moniku Koblížkovou přímo královsky.

"Jelikož se automobil nevešel pod stromeček, nabízela se možnost celý proces obdarovávání ještě víc zpestřit. Poté, co Monika dostala tričko a lodičky, přišel pod stromečkem čas na poslední dárek. Byly to boxerské rukavice. Když si je nandala, byl uvnitř klíček od garáže,” popisoval celý proces Leoš Mareš na svém Instagramu. Jako pokaždé se rád pochlubil ostatním lidem, že na to zkrátka má!

Monika se domnívala, že dostane boxovací pytel, který Leoš umístil v garáži. To, že na ni v garáži čeká luxusní terénní vůz zdobený rudou obří mašlí, rozhodně ani ve snu nečekala. Dárek jako pro princeznu módní redaktorku doslova dohnal k slzám. „A pak už jenom plakala a plakala,” komentoval pocity své přítelkyně Leoš Mareš.

Pro ty, co jsou zelení závistí, máme dobrou zprávu… Auto je na leasing a je napsáno na Leoše Mareše. Takže jde spíše o zapůjčení kousku luxusu, a ne o štědrý dar.

Šťastné a veselé!!!