Celebrit se dostavilo asi tak stejně jako fotografů, akci moderoval Leoš Mareš a stejně byli účinkující i hosté opulentního mejdanu v SaSaZu okamžitě odsouzeni do role statistů, jen se objevil ve dveřích Zdeněk Pohlreich (58) se svou suitou.

V té se v poslední době nachází mediální poklad – jeho manželka Zdeňka (42). Ta v poslední době zcela zastínila mistra Evropy v marketování nádoru, badmintonistu Koukala, a několik měsíců předvádí fantastickou ukázku toho, jak na sebe strhnout pozornost v pravou chvíli.

Když na eXtra v lednu rezonovala její problematická kauza se sexem s patnáctiletým zajíčkem od sousedů, ejhle, prozradila, že má rakovinu.

Tu před TýTý před pár týdny zázračně doléčila a od té chvíle si pro sebe ukradne libovolný mediální prostor.

Marně Leoš žertoval, marně se Markéta Hrubešová olizovala se svým pánem z pivovaru a nebýt krásné Petry Paroubkové, bylo to Pohlreichovic odpoledne, ze kterého od té chvíle vycházejí pouze články o tom, že Zdeňce už rostou vlasy.

Příště si budou muset majitelé pozvat Zdeňka individuálně nebo jeho paní u vchodu odchytit, protože informace o novém menu v SaSaZu fakt ve stínu rakoviny nikoho netankovala.