Zatímco v osmdesátých letech u nás v televizích jelo nejvíc Televarieté, v Anglii „jel“ pořad The Big Breakfast s jeho hlavní tváří, moderátorkou Paulou Yates. Ta se narodila v roce 1959 do umělecké rodiny a sama přivedla na svět čtyři děti. Tři dcery zplodila se zpěvákem Bobem Geldofem (prostřední z nich je před pár dny tragicky zesnulá modelka Pechaes Geldof), čtvrtá a nejmladší Tiger Lily, jejímž otcem je zpěvák skupiny INXS Michael Hutchence, přišla na svět v roce 1996.

A právě s Hutchencem se Yates blíže seznámila, když si jej pozvala jako hosta do svého pořadu (viz naše video). V té době byla ještě stále ženou Boba Geldofa, ale sexuální napětí mezi ní a Michaelem bylo více než zřetelné. Jejich láska se později naplnila a v roce 1996 přišla na svět dcera Tiger Lily.

V roce 1997 se Michael oběsil na klice hotelového pokoje v Sydney, o tři roky později se Paula předávkovala heroinem. Dnes sedmnáctiletou dceru Tiger vychovává její nevlastní otec Bob Geldof, který však nyní musí řešit jednu z nejhorších událostí svého života.