Trendy
Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci válka na Ukrajině Survivor 2024

Lavi si zahrál ve třetí lize: Nedal žádný gól, přišel pozdě a ještě dostal pokutu!

Zdroj: facebook.com
+ Dalších 9 fotografií
Tak tohle byla opravdu fotbalová událost tohoto víkendu. Herec Jakub Štáfek se rozhodl, že jako Julius Lavický ukáže na hřišti, co s míčem dokáže. Oblékl na sebe dres Slavoje Vyšehrad, který hraje třetí ligu, a šel do toho. Sice jeho tým nakonec prohrál, ale divácky to byl opravdu úspěšný zápas.

Jakub Štáfek alias Julius Lavický přilákal na třetiligový stadion neskutečných 2300 lidí. Pokud se někdo přišel vyloženě podívat na dovednosti fotbalisty z populárního seriálu Vyšehrad, musel si počkat až do 62. minuty. Do té doby střežil pouze lavičku.

I když jeho tým nakonec prohrál s Loko Vltavín 3:2, diváci si zápas velmi pochvalovali. Jenomže to by to nesměl být Lavi, aby neudělal nějaký skandál. Hned ze začátku se opozdil o patnáct minut a taky za to schytal pokutu.

K míči se dostal v 80. minutě a diváci doufali, že střelí pořádný gól. Bohužel marně. Lavi sice vypálil na branku, ale těsně vedle. Za svůj výkon se pak vtipně omluvil.

"Bohužel jsme prohráli, musím se týmu omluvit. Za stavu 2:2 jsem bohužel nedal tutovku. Kdybych dal, Martin Frýdek by prý roztrhal trenérskou licenci. Díky všem za podporu," napsal na svůj Facebook.

Ornella vzdala snahy o usmíření s matkou. Už mě to obtěžuje, říká a přiznala, že dvě z jejích dětí babičku nikdy nepoznaly