Matka Aštara Šerana s nejasným tvarem pohlaví, profesionální vykrádačka Madonny a stvoření, které se dobrovolně převléká za mrtvou krávu, je bohužel opět na scéně. O Lady Gaga nebylo poslední rok moc slyšet, soustředila se na to, aby zhubla patnáct kilo, která nabrala poté, co si na nohy obula koňská kopyta a nemohla se několik měsíců pohnout.

Teď je zpět a hodlá opět dodávat sebevědomí svým fanynkám k tomu, aby s postavou a příčetností Ivety Bartošové chodily oblečené ve třpytivých leginách a s kudrnatým tupé přilepeným na bradě.

Lady Gaga oznámila vydání svého nového alba s názvem Artpop. Tato pohroma postihne hudební průmysl už na podzim a první singl se v hitparádách objeví už v půlce srpna. „Artpop přenese hudební průmysl do nového věku – věku, kdy umění řídí pop a z umělce se zase jednou stane ikona,“ říká skromně a pokorně Gaga o své novince.

O tom, že ve skafandru z bublinkové fólie tráví zpěvačka více času, než by měla, svědčí i její další výrok: „Artpop bude hudební a vizuální stavební systém, který kombinuje hudbu, umění, módu a technologii s novou interaktivní celosvětovou komunitou – aurami.“

Zdeněk Macura by měl urychleně unést Gaga do Itálie a tam ji nechat převibrovat v casa de la Martucci. V opačném případě musí americké blázince vyhlásit akutní pohotovost.