Kylie je podle všeho tak trochu hříčka přírody. Sama totiž tvrdí, že jediný zákrok, který si na svém těle nechala udělat bylo dofouknutí rtů. Jenže to trochu nesedí s tím, jak vypadala jako malá. Přesto, že se tělo člověka v průběhu vývoje může značně změnit, u Kylie to byla proměna opravdu nevídaná. Změnily se jí nejen kontury celého obličeje, ale po vzoru jejích starších sester jí také trochu narostlo pozadí a poprsí, že by to měly holky v rodině?

Ať už tak nebo onak, soudě podle posledního postu na sociálních sítích se máme na co těšit. Její nová show Life of Kylie by měla začít už toto léto. A pokud si myslíte, že je Kylie jenom další neschopná hvězdička z rodu Kardahsian, tak jste těžce na omylu.

Ve svých čerstvých dvaceti letech má pod sebou celou kosmetickou značku, vlastní řadu oblečení, dále společnou řadu oblečení a knihu se sestrou Kendall a na sociálních sítích patří k nejsledovanějším celebritám současnosti. Na Instagramu má přes 96 milionů sledujících, a to už je celkem slušné číslo.