Na Facebooku zuří ostré debaty o včerejším vypadnutí Adama Kukačky (16), na kterého v pořadu Prásk! praskly celkem vypečené intriky ve vile SuperStar, ale i tak celkem proti očekávání opustil soutěž.

Část diváků nevěří, že panic Adam ze sociálně slabé, neúplné brněnské rodiny vypadl férově, podezírá produkci, že potřebovala, aby ve finále bylo zastoupeno Česko i Slovensko.

Sabina Křováková (20) s miláčkem slovenských teenagerek Štefanem Pčelárem (25) se budou prát o vítězství, zatímco hodný Adam měl přijít kvůli tlačence pro Pčelára o šanci na dva a půl milionu.

„Hlasování SuperStar zajišťuje soukromá nezávislá firma a je vyloučeno, aby bylo nějak ovlivňováno,“ brání Novu, která pořad vyrábí, šéf komunikace Josef Koukolíček a řada diváků stěžovatelům oponuje: „Adam neměl intrikovat ve vile, tak se ukázala jeho pravá tvář, hrozně mu jde vo ty prachy a přetvařuje se,“ píše Bára na webu SuperStar do záplavy plamenných útoků především na Pčelára, kterého nahoru dotlačily spíše hlasy z celého Slovenska, ke kterým se přidaly davy vřeštidel z Česka, protože Štefan je mužný a Kukačka sice na rozdíl od něj umí zpívat, ale třináctiletá děvčata mají jiné preference a navíc „Itchovi“ věří, zatímco Kukačka se pěkně vybarvil. A Křovákové si až doteď nikdo nevšiml, a tak nebylo proč ji vyhazovat.

Do toho beznadějně zamilovaná polská porotkyně Ewa Farna (19), která se potácí ve směsici boje s city a nepřipravenosti. Ta byla z vyřazení Kukačky ve velkém šoku a bylo evidentní, že si byla jistá vypadnutím „Itcha“, kterému celý večer řádně mydlila schody.

„Je zajímavé, že pokaždé bylo finále Česko Slovenské SuperStar česko-slovenské,“ píší ale jiní a Kukačka se tak má alespoň čím utěšovat.