Už delší dobu kolují zvěsti o tom, že modelka Klára Rychtaříková (27) neporodila dceru Adrianu (4) svému partneru Honzovi Blažkovi (28), ale milenci Jiřímu Hudlerovi (32), se kterým prožila velmi krátký, ale o to intenzivnější románek. Právě toto dovádění prý nezůstalo bez následků a narodila se malá Adrianka Blažková.

V tu dobu, kdy se měla spustit s bohatým hokejkou, tak zrovna byli s Blažkem od sebe na krátkou dobu, ale finalistka Miss toho prý dokázala hbitě využít. Pak se ale záhy vrátila k méně movitému fotbalistovi, kterému prý oznámila, že je těhotná. Jenže to dítě není ani malinko blonďatému fotbalistovi podobné, ale je to celý Hudler!

Nedalo nám to, a tak jsme zavolali Blažkovi, co na to říká. Ale jaké bylo pro nás překvapení, že náš dotaz ho vůbec nerozhodil, ba naopak. Ještě nám přitakával, že to slyšel taky a sám si myslí, že Adrianka není jeho.

„Na testech jsem nebyl, přemýšlel jsem nad tím, protože ta doba početí mi moc neseděla. Ale já jsem si malou tak zamiloval, že ať je pravda, jaká je, tak je to má dcera a vždy bude. Ale vím, že jsem nebyl jediný, kdo měl intimní poměr s Klárou. O Hudlerovi jsem slyšel,“ prozradil nám fotbalista, který momentálně žije v Německu.

Vůbec se nedivíme, že má Blažek pochybnosti. Adrianka mu vůbec není podobná. Když se podíváte na tu malou holčičku a na Jirku Hudlera, tak to je jako jeho malý klon. Blažkovi, který je zapsaný jako její otec, není podobná vůbec…