Nikdo netušil, jak Breanne vypadá doopravdy. Ona se ale rozhodla, že po několika letech ukáže světu svoji pravou tvář. Chce, aby ženy viděly, že je jenom obyčejná žena, a krása spočívá úplně v něčem jiném.

Modelka se maskovala opravdu poctivě a na focení chodila nalíčená už předem, takže jí maskérky udělaly jen nějaké úpravy. „Chtěla jsem vypadat normálně jako ostatní lidé, proto jsem se skrývala za make-upem. Každý den jsem před zrcadlem strávila minimálně pětačtyřicet minut, než jsem se úplně namalovala. Hrozně jsem se bála toho, jak by mě lidé přijali, kdyby viděli, jak doopravdy vypadám. Kvůli své práci modelky jsem měla za všech okolností vždy vypadat atraktivně,“ řekla Breanne.

Teď se ale rozhodla, že se ukáže světu odlíčená. Prý se naučila konečně mít ráda samu sebe. Pro všechny to byl šok. O tom, jak vypadá nenalíčená, neměla tušení ani její nejlepší kamarádka. „Vím, že nejsem perfektní, ale o to vůbec nejde. Ženy by se neměly stydět za to, jaké doopravdy jsou,“ tvrdí modelka. Teď už chodí bez líčidel i po ulici a za svoji tvář se nestydí. Konečně z ní spadl ten stres z neustálého skrývání se.