Miss Earth Srbska Dijana Milojkovič (28) onemocněla tou nejzákeřnější nemocí – rakovinou. Lékaři jí zjistili rakovinu dělohy úplně nečekaně. Kdo by ale čekal, že se misska zhroutila a poddala se jí, je na omylu. Podívala se jí zpříma do očí a rozhodla se, že za žádnou cenu nezemře! Navíc má doma úžasnou podporu, její přítel Stefan si dokonce kvůli ní také oholil hlavu.

„To, že mi řekli, že mám rakovinu, bylo děsivé. Ale ani na chvíli jsem nepropadla sebelítosti. Věřím v sebe sama a vím, že můžu zvítězit. Můj první život jsem žila do svých 27 let, než mi našli rakovinu. V mém druhém životě jsem velmi silná, možná trochu víc sobecká a sebejistá,“ řekla krásná Miss Earth.

„Minulý rok mi diagnostikovali invazivní rakovinu dělohy s metastázami v lymfatických uzlinách. V tuto chvíli je můj boj úspěšný. Lidé o rakovině neradi mluví, ale já chci sdílet své zkušenosti,“ píše na svém blogu. Ta se snaží o své nemoci mluvit otevřeně a radí ostatním ženám, které také onemocněly rakovinou. Zároveň všem radí, aby se více zajímali o svoje zdraví a chodili pravidelně na prohlídky k doktorovi.