Přitom Lara Flynn Boyle bývala svou přirozenou krásou proslulá. Nechápeme, proč si všechny hollywoodské herečky myslí, že jim plastika pomůže a budou díky ní vypadat lépe! Bože, a už vůbec nedokážeme pochopit, co všechny mladé dívky a ženy vidí na uměle nafouknutých rtech! Vždyť je to strašné a odporné! To je tak akorát leda pračka na ču**ky! Přece nechcete vypadat jako pornoherečky.

A ten botox??? Proč musí každá druhá ženská vypadat jak po náletu vos! To si opravdu myslíte, že je to krásné? Nemluvě o silikonech, které už dávno vyšly z módy! Když už umělá prsa, tak to chce soudnost, dámy, a ne si dělat hned trojky a čtyřky. Ale zpátky k chudákovi Laře. Určitě si ji všichni pamatujete z populárního seriálu Městečko Twin Peaks, který se vysílal před více jak dvaceti lety.

Tehdy dostala Lara svou první hlavní roli v kultovním seriálu Davida Lynche. Všem se nesmazatelně vryla do paměti jako křehká Donna Marie Hayward, dívka, která je posedlá touhou vyřešit, jak to bylo s vraždou její nejlepší kamarádky. Dnes by v ní křehkou krásku jen málokdo hledal!

Další významnější roli měla o mnoho let později ve snímku Muži v černém 2, kde ztvárnila Laru Serleen, smrtonosnou mimozemšťanku! V té době sice už byla po pár plastikách, ale pořád byla ještě k poznání. O více jak deset let později už si podobná vůbec není. A to je herečce, která prožila i bouřlivý vztah s ďábelským Jackem Nicholsonem, teprve 44 let! A už vypadá takhle… Ach jo, kéž by se celý Hollywood chytl za hlavu a konečně už všechny plastické chirurgy poslal do p*dele!