Byla to krásná blondýnka s jemnými rysy. Jejím snem se ale stalo vypadat jako nafukovací panna ze sexshopů a za celkovou proměnu byla dívka ochotná zaplatit majlant.

„Muži mě zbožňují,“ říká o sobě Victoria Wild z francouzského Cannes, která snila o tom vypadat jako někdo jiný a pro svou transformaci si vybrala nafukovací pannu. Operativně si nechala upravit nos, rty a ňadra, která má vymodelovaná do velikosti 32 G. Za všechny procedury, které určitě nejsou konečné, zaplatila Victoria už přes milion korun.

S financováním zákroků jí pomáhá přítel, zbytek peněz si dívka vydělala jako modelka. Protože Victoria nevypadá jako běžné ženy, nabízí se v jejím případě myšlenka, že za tímto jednáním musí stát nějaká psychická porucha. „Měla jsem úplně normální dětství, vyrůstala jsem na malé vesnici v přírodě. Byla jsem velmi štíhlá a blond a lidé na mě začali pokřikovat Barbie,“ řekla Mail Online dívka.

Později začala Wild pracovat jako glamour modelka, a když se dozvěděla o kosmetické chirurgii, bylo jasno. Navíc v pětadvaceti potkala italského podnikatele Simona, který ji ve snu vypadat jako zrůdné monstrum nafukovací panna podporoval. „Cítím se teď naprosto šťastná,“ dodala Wild, která má v plánu mnoho dalších úprav svého těla.