Po Pamele Anderson byla druhou největší erotickou touhou všech fanoušků Baywatche.

Yasmine Bleeth (46) vydržela v seriálu do roku 1997 a celkem hrála v 57 dílech. Odmítla dokonce roli v BH 902 10, byla oceněna časopisem People jako jeden z 50 nejhezčích lidí světa, přefikla každého, kdo v Hollywoodu něco znamenal, teď by ale na své tělo sbalila málokoho. Vypadá to, že i její manžel se za ni stydí! Drží si od ní výrazný odstup a výraz na jeho tváři na fotografii také nenasvědčuje partnerskou spokojenost.

Herečka a modelka má za sebou ale také dost pestrou drogovou minulost. Snad je lepší být tlustá a spokojená, než závislá a vyhublá na kost.

„Můj pád do hlubin začal poté, co jsem vystoupila ze seriálu. Bylo to v roce 1997. Zpočátku jsem si neuvědomovala nebo nechtěla vidět, jak mě drogy ničí. Závislost ale postupně narůstala. Kokain se stal mým nerozlučným společníkem,“ přiznala kdysi Yasmine pro jeden americký časopis.

Snažila se několikrát přestat, šla se dobrovolně léčit. Jenže pak způsobila zdrogovaná dopravní nehodu. Na kokainu nezvládla svůj vůz a dostala podmínku na dva roky a 100 hodiny veřejně prospěšných prací.

Rozhodla se pro totální radikální terapii. Při léčení z drogové závislosti se seznámila s budoucím manželem Paulem Cerritem, se kterým to táhne stále.

„Říkali, že první rok, co budu čistá, nemám začínat žádný vztah, zvlášť ne s někým z léčebny, ale s Paulem jsme se do sebe prostě zamilovali,“ vzpomínala ve zpovědi nazvané Zpátky z drogového pekla.

Nyní zase nevypadá vůbec dobře. Hlasy z Hollywoodu šeptají, že zřejmě zase fetuje.