Jirka Mácháček se ujal mikrofonu a po dvou krocích doleva a doprava byl zpocený jak vrata od stodoly. Je prokázáno, že kuřáci marihuany se potí více. Macháček tak ve Varech ukázal koláče, za které by se nestyděli ani při tradičních Chodských slavnostech.

Pokud si myslíte, že Roden je suchar, který má rád jen koně a všechny své ženy, které si nastěhoval na středočeský zámeček Skrýšov, tak se pletete. Zarostlý Rumcajs ukázal, že když mu mezi stehna dáte cokoliv, tak si to zkušeně osedlá.

Nejvíc nás ale stejně bavily holky. Jitka Čvančarová si držela dekolt po celou dobu šlapání. Prsa přehozená přes řídítka jsou totiž fakt nebezpečná věc.

Ještě dál šla Jitka Schneiderová. Bylo zábavné sledovat ji, jak leze na rotoped. Kalhotky ale na hotelu nezapomněla, což je škoda. Mohli jsme konečně vidět její herecký talent v plné nahotě.

Takže královnou šlapání se stala na celé čáře Hana Vagnerová. Když jsme viděli, jak se potí její pevné dvojky, tak nechápeme, že už ji dávno nějaká produkce neoslovila s rolí ve filmu pro dospělé.