Mrtvola Kovarčíka ležela v jeho bytě čtyři dny poté, co se producent a mistr republiky v předstírání prosperity předminulý pátek doma po pádu praštil do hlavy a byl nalezen až v pondělí.

Blízké okolí forma jeho smrti nepřekvapila. Peter Kovarčík (†61) totiž nebyl jen fanfarón, co se rád prezentoval jako ředitel zeměkoule a větší části sluneční soustavy, byl to také alkoholik.

„Chlast nezvládal hodně dlouho měl stavy, který, no prostě, nechápu, že to tak dlouho tajil,“ řekl redakci zdroj mimořádně blízký Kovarčíkovi, který navíc tvrdí, že se producent opakovaně léčil ve specializované části Psychiatrické léčebny v Bohnicích, a to přímo v oddělení léčby závislostí, kde dvakrát pobýval i v loňském roce.

Tuto informaci se podařilo redakci eXtra.cz ověřit!

Kovarčík se tak zjevně nepotýkal jen s dlouhodobými finančními obtížemi, týkajícími se jeho „podnikání“, ale i s démonem alkoholu, který ho nakonec možná stál život.

O Kovarčíkovi vycházejí v posledních dnech u konkurence neuvěřitelné články. Podle některých měl dokonce zemřít jako miliardář s tajným kontem ve Švýcarsku. Podle nás zemřel jako žebrák s dluhy a těžkým alkoholismem v kartě pacienta Bohnic.

Sledujte eXtra.cz.

Máte k věci informace? Léčili jste se s Peterem Kovarčíkem v Bohnicích z chlastu? Jsou to všechno lži? Spala Nosková s Kovarčíkem? Ukradli vám nominaci na Thálii? Spali jste vy s Kovarčíkem? Má se o mrtvých mluvit jen v dobrém? Napište nám na redakce@extra.cz