Mediálním světem dnes otřásla zpráva, že Vladimír Železný končí po pěti měsících na pozici generálního ředitele TV Barrandov. Pan „Vovka“ tak zřejmě pošupajdí zpátky do svého oblíbeného Českého Krumlova, odkud bude moci komentovat, co bude chtít, a popíjet u toho své oblíbené vínečko, jen ho u toho už bohužel nebude zabírat televizní kamera.

Televizní lídr, který se proslavil hlavně arbitráží, která stála v roce 1999 české daňové poplatníky pěkných deset miliard korun, se asi hned tak do dalšího ředitelského křesílka neposadí. Připomeňme si ale doby, kdy měl ještě na obrazovkách prostor k tomu, aby dával průchod svým emocím. Zde se zastává někdejšího maskota TV Nova – zajíce Zazy, o kterém tvrdí, že miliardovou arbitráž určitě nezavinil, a vtipně se při tom ptá: „Proč proboha Zaza?“

To se to panu řediteli žertovalo, když nemusel z pokuty zaplatit ani korunku. Nyní byl po pár měsících stažen i z TV Barrandov a my napjatě čekáme, kde si pan exposlanec bude přivydělávat teď. Že by zase přivezl do České republiky nějaké to krásné nezdaněné umění?