Není to moc dávno, co se tahle holka snažila celý národ přesvědčit o tom, že prožila milostný románek s bývalým fotbalistou Tomášem Řepkou (43). Tahle story moc nezabrala, a tak se sexy blondýnka dala na jinou kariérní dráhu. Potom, co se nabízela jako společnice na jednom webu, otěhotněla a dost rychle se dala opět dohromady. Řeč je tady o Silvii Řehákové, která exkluzivně promluvila pro eXtra.cz. Její příběh o tom, co předcházelo jejímu porodu a focení pro slovenský Playboy, vám doslova vyrazí dech.

Většina budoucích maminek má nejen srovnané životní priority, ale už mají také připravený kočárek, dupačky, zkrátka a jasně celou miminkovskou výbavičku pro svoje očekávané děťátko. Ale to by nebyla Slivie, kdyby všechno mělo standardní průběh. Tahle blondýna totiž téměř měsíc po porodu nafotila pro slovenský Playboy fotky, na kterých před objektivem předvádí možná až dechberoucí podívanou. Tohle tělo že rodilo pár týdnů nazpět?

“Focení pro Playboy jsem si moc užívala. Mám ráda sex a myslím si, že to na těch fotkách jde vidět… Ani jsem nemohla uvěřit tomu, jak dokonale na nich vypadám.” Jak je vidět, téhle playmate sebevědomí rozhodně nechybí.

Bohužel teď Silvie řeší velmi závažné obvinění. Z dobře informovaného zdroje jsme se totiž dozvěděli, že v době porodu v sobě měla téměř jedno promile alkoholu v krvi!

“Byla jsem s přáteli na večeři v centru Prahy a při té příležitosti jsem si dala pouze a jen jednu skleničku vína… dál to rozebírat nehodlám,” obhajuje se Řeháková.

Nezbývá tedy nic jiného než věřit tomu, že z vinárny jela do nemocnice rovnou na příjem zcela střízlivá… Nyní je vlastně docela jasné, proč celé těhotenství bylo od samého začátku vysoce rizikové.

A aby toho nebylo málo, tak si Silvie chtěla skrze naši redakci udělat veřejný inzerát, který by přilákal do její náruče muže jejích snů.

“Hledám muže, který mě finančně zajistí a poskytne mi absolutní finanční nezávislost. Na věku nebo na velikosti přirození v tomhle případě nezáleží, protože stav konta podle toho, co ze zkušenosti vím, s tím kontem spojen není…,” upřesnila své představy o partnerovi Řeháková.

Tak co, pánové, půjdete do toho?