Kdo chce moc, nemá nic. Tohle Eva Feuereislová asi nikdy neslyšela, jinak by si dávala pozor na svoje kroky a nezneužívala by lidi okolo sebe k vlastní pochybné sebepropagaci. Až takových rozměrů, že když se s něčím nebo s někým spojí, dávají od ní raději ruce pryč.

Nedávno se jí povedl husarský kousek, kdy na Letišti Václava Havla odlétala na těžkou operaci pětiletá dvojčata Veronika a Adam Karešovi a Eva F. se tam přišla s nimi vyfotit, jakože je tam za nadaci Šťastná hvězda, ale celou dobu vykládala šokovaným lidem z médií, že jde na operaci nosu.

Po tomhle těžkém bizáru s ní nadace ukončila spolupráci. Eva však měla za to, že se jedná o komplot proti její osobě, a obvinila z něj našeho šéfredaktora Pavla, proti němuž vydala na webových stránkách agentury Česká tisková kancelář prohlášení, pod nímž je podepsán její zmocněnec Jiří Rak.

V prohlášení se píše, že Pavel Novotný na Evu denně útočí a pronásleduje ji. Slavnostně přísaháme, že Pavel je právě na dovolené v Norsku a chytá tam vlkouše severního, což je ryba, a taky jsme to nevěděli, a články o Evě u nás nevycházejí denně a rozhodně je nepíše jenom on, což nedělá elementárně příčetnému člověku problém si to zjistit, neboť se pod nimi dole podepisujeme.

Takže zdravím.

Dále chceme uvést, že Pavel fejkovou Janu Andresíkovou Evu F. nikde nepronásleduje, on sice má rád holky, ale Eva fakt není jeho typ, a hlavně si myslíme, že není vůbec ničí typ. Přesto se rozhodla jménem pana Jiřího Raka podat na náš web trestní oznámení a na Pavla samotného taky, což všechno uvádí v níže uvedeném prohlášení.

Jenže v pátek odpoledne nám zavolal sám pan Jiří Rak.

„Já bych vám chtěl jenom říct, že jsem tohle prohlášení nepsal a sám se divím, proč je v něm zneužito moje jméno. S ohledem na jisté okolnosti, které slečna Feuereislová dělá a jak se prezentuje, jsem jí vypověděl už dříve smlouvu pro ztrátu důvěry. Tohle není moje práce, nejde ani tak o to, že tam jsou třeba chyby, ale obsah se neslučuje.“

„Aha, a tak kdo to teda napsal, Kossevová?“ zeptali jsme se.

„To jste řekli vy. Já opravdu nevím, ale ani to nemůžu vyloučit,“ odpověděl nám nešťastný Jiří Rak, s nímž jsme vedli hodinový telefonát, během něhož nám sděloval své důvody k ukončení spolupráce, které si necháme zatím pro sebe. Ale přišli jsme o poslední zbytky iluzí vůči této ženštině.

Eva Feuereislová se snaží stát celebritou jakkoliv. Nejprve že chodí s Domenikem Martuccim, pak chtěla uspět v Česko Slovenské SuperStar. Neprošla ani do prvního kola. Skončila ve vile VyVolených, kde ji začala veřejnost nesnášet a ještě víc poté, co ji diváci poslali ven. To začalo hotové peklo.

Karlovarská klinika jí nechala udělat nová prsa, ona pojala podezření, že je slavná, a začala se cpát na večírky. Vykopli ji z Muže roku, vyvedli ji ze Sámerových narozenin. Přijela do Varů na festival a nikdo ji nikam nepozval, naopak ona psala novinářům, že ji mají přijít nafotit v limuzíně. Nešel nikdo. Vrcholem pak bylo, když si přijela na letiště dělat selfie s nemocnými dětmi a říkala tomu, že pracuje pro charitu.

Všichni se jí zbavili, nikdo s ní nechce pracovat. Má dluhy a nesplácí je, nic neumí a svět šoubyznysu o ni nestojí. Čtenářům je pro smích a lidem z médií taky. To není vina eXtra.cz. Za to si může jen ona sama tím, že to pořád ještě nepochopila.