Přípravy na největší koncert Pražského výběru: eR LAST OR FOREVER vrcholí. Pražský výběr (Official) čeká dnes večer největší koncert své historie! O2 aréna bude plná diváků a scéna bude ta největší, která kdy byla v O2 aréně postavena.

Představí se nám také 120 členů Českého symfonického orchestru CNSO pod vedením dirigenta The Metropolitan Opera v New Yorku Stevena Mercuria. Mezi dalšími hosty se objeví David Koller, Vojtěch Dyk, Monkey Business s Matějem Ruppertem, Gabriela Beňačková, Iva Pazderková nebo DJ Roxtar!

Celý koncert režíruje Yemi A.D., kterého oslovil Michal Kocáb. „Bylo mi ctí s našimi tanečníky z Dance Academy Prague připravit pro tuto jedinečnou událost choreografii,“ řekl Yemi A.D. Ve třech písních vystoupí i JAD Dance Company a Yemi vystoupí jako tanečník v písni Venda s Vandou, kterou zazpívá Jana Kratochvílová.

Celý velkolepý koncert bude něco úplně nového. Na takový typ hudby a na rockovém koncertě JAD Dance Company zatím ještě netancovali, takže to pro ně bude dnes velká premiéra. A všichni jsou nadšení, že můžou být součástí tak unikátního projektu. Dnešní večer bude opravdu velký a každý na něj bude ještě dlouho vzpomínat!