Nedávno se nechala slyšet, že veselka musí být co nejdřív, aby ji stará láska znovu neopustila. Pokud jste si mysleli, že jde o zpěvačku Miley Cyrus, je to tak!

Zpěvačka, která se chtěla zbavit nálepky dětské hvězdy, a tak rozjela kariéru na nechutnostech, se dala znovu dohromady se svým bývalým snoubencem Liamem Hemsworthem. Poprvé je měli fanoušci načapat na festivalu, kde se vášnivě líbali.

Zanedlouho poté už oba do světa hlásali, že jsou opět spolu a šťastní. Miley má ale pořád strach z odmítnutí. Rozhodla se proto pro odvážný krok. Svatba musí být co nejdřív! Podle nejnovějších informací nemá momentálně hollywoodský fešák choutky na jiné ženy a moc se snaží, aby se s ním zpěvačka cítila skvěle. Zásnubní prstýnek navlékla poprvé v roce 2013. Nyní se pyšní ještě hezčím.

Kdo ví, jak tenhle poněkud rozdílný slavný páreček skončí. Možná se opravdu té svatby dočkáme a z Miley se stane slušná ženuška. Nebo se bude historie opakovat znovu. Pár se rozejde a pak zjistí, že bez sebe nemůžou být a vrátí se k sobě potřetí.