Vyhrála Wimbledon, dvakrát, vydělala si tolik peněz, že ani její děti nebudou muset s dobrým hospodařením nikdy pracovat, a to je jí teprve 24 let. Není divu, že se stala ideální obětí všemožných pomatenců, kteří si na ní chtějí nahonit triko, volební hlasy levičáckých socek a vůbec všech těch, kterým má ležet v žaludku dobro české země, neboť na tom evidentně stojí a padá její daňová povinnost.

A protože Petra Kvitová by s naším systémem musela odevzdat raketu nejen vypletenou, ale i tu pomyslnou, tedy peněžní, rozhodla se, že nám bude mávat z „daňového ráje“ Monaka, což je pro všechny ignoranty stejné, jakoby žila na Kajmanech, přitom Monako je ke svým obyvatelům jen o něco mírnější.

Asi proto, že si tam každý umí vydělat a nechodí postávat na úřady s nataženou dlaní. Tak ani nemají důvod tam svoje lidi obírat o přestřelený zákonný odvod.

Příznivci sociálně-demokratického systému, což je vznešený výraz pro vyznavače systému „Bohatší musí dávat chudším, protože jsem línej být taky bohatší“, jsou z toho zase ve vrtuli, nebohou tenistku nazývají špínou, měla by dle jejich slov přijít o občanství a zachovala se k nám hanebně, neboť trénovala v hale postavené za peníze daňového poplatníka, tedy i mě, chudáčka, co by si rád něco z jejích peněz urval.

Kdo někdy dal svoje dítě na vrcholový sport, moc dobře ví, jaký je tohle nesmysl. Jednak šance, že je nějaká hala postavena zrovna za vaše daně, je dost minimální a pak má rodič sportovního dítěte co dělat, aby talentovanému potomkovi dal vše, co potřebuje. Sám přitom hladoví, neboť stát mu nedá ani korunu a všechny své peníze rve do tréninku.

Nejhlasitějším křičícím do tmy se v tomto případě stal poslanec Stanislav Huml, člověk zvolený občany jen proto, že ho viděli asi deset let v televizi, jak informuje o dopravní situaci. Výtečná kvalifikace k tomu, aby se podílel na chodu státu. Ale co už. Vy jste mu dali hlas, váš problém. Ovšem v jednom má tento pán pravdu, Petra by skutečně měla zvažovat, zda by i nadále měla být Češkou.

Jak to tak kolem ní pozorujeme, za to by se v poslední době měla spíš stydět. Namísto toho, abychom tu na ni byli pyšní a mělo by nám být jedno, jestli je zelená, blond, puntíkatá nebo žije ve Fulneku, v Monaku či na Marsu, protože díky ní si zase svět na chvíli myslí, že nejsme Československo někde u Bosporu, tak se opět projevila česká malost a zakořeněný komunistický hlad po sdíleném majetku, hlavně rychle někoho obrat pod záminkou daní, aby se to pak následně ve státní sféře zase rozkradlo.

Neštěstí bohužel nechodí po horách, ale po lidech, a tak jakmile se musela Petra srovnat s mimózním útokem Humla a jemu podobné sběře, hned jí zase musela poklesnout kolena během slavnostního odhalování její busty.

Je to taková hrůza, že se tady z toho úplně točíme na židli.

Sochař Milan Benda má zřejmě na jednom oku deset dioptrií a na druhém šedý zákal, Kvitovou viděl z rychlíku a ještě to byla její fotka a zrovna pršelo a byla tma. Jinak si to nedokážeme vysvětlit, tohle bychom nepozvali na rande ani po deseti panácích vodky. Zatímco tenistka je obyčejná pohledná mladá slečna, z busty na vás civí neštovicemi zmrzačený plešatý Julius Caesar, do kterého právě Brutus zapíchnul kudlu, proto ten bolestný výraz.

Zajímalo by nás, kdo mu tu sochu platil. Že by stát a tím pádem i vy, daňoví poplatníci?

Pro usměvavou a šikovnou Petru by tohle měl být poslední jasný signál, že tady u nás by už neměla ztrácet čas, jak je vidět, nevážíme si jí dostatečně, neboť tohle přece nemůže žádný elementárně příčetný člověk považovat za poctu.

Mimochodem, Petro, když tě tady posílají do pekel a radí ti, abys byla občanem země, kde platíš daně, začni o tom vážně přemýšlet. Kníže Albert má rád pěkné holky a určitě má dost peněz na pořádnou podobiznu. Která bude aspoň trochu reálná.

A nebude jí jen jedna čtvrtina.