Chlupáčová dorazila na premiéru muzikálu Mýdlový princ po boku svého zesměšňovatele ze zcela jiného důvodu, než aby jej hlídala. Kolář (47) je totiž neuhlídatelný a je zřejmě, prý, údajně, jedna paní povídala, schopen strčit ho kterékoli kamkoli, klidně na toaletě, když získá deset minut čas…

To Chlupáčová dobře ví, ostatně tou „kteroukoli“ sama dlouhou dobu byla.

Slečna Lenka byla na akci nikoli proto, aby hlídala, ale aby demonstrovala to, že se za ni Petr nestydí a že jsou ještě spolu. Je to klasická reakce zostuzených partnerek, ostatně Petr už to má nacvičené z manželství se Zuzanou Kolářovou.

Chlupáčové navíc konkrétně na této akci mimořádně záleželo. Právě z prostoru Hybernie, kde se s Péťou seznámila, se totiž kdysi přes zadní sedačky terénního vozu Koláře probojovala až po jeho nechutný a utrpení plný bok a po sérii jeho nedávných průserů jí právě zde velmi záleželo na tom, se vedle Petra ukázat, jako že ji má ještě pořád rád a respektuje ji, no prostě, musela to být „radost“, když to Petrovi, který se těšil, jak si zapaří, oznamovala, ale tak co mu nakonec zbývalo, že?

Hlavně že teď bude zase půl roku doma v klidu.