Kdo by si nepamatoval komediální trhák Žhavé výstřely. Bláznivý snímek si našel miliony fanoušků a z neznámé brunetky se doslova přes noc stala obdivovaná hvězda. Valeria Golino (48) ale ani po tolika letech neztratila své kouzlo a mnohé ženy se ptají, jak to dělá, že vypadá stále jako panenka?

Tajemství věčné krásy si nechává italská sexbomba pro sebe. Ale pořád se usmívá jako člověk a mimika je v pohodě, takže není pravděpodobné, že by za sebou měla stovky plastik jako některé její kolegyně, které dnes vypadají jako vlastní karikatury.

Zato u Valerie to vypadá, že ji příroda šetří a stále může střílet své žhavé výstřely a muži po ní touží. I když jí bude za dva roky padesát.

V italských Benátkách, kde si přebírala na filmovém festivalu cenu, byli fanoušci z její krásy uneseni. A Valeria si chvíle obdivu značně užívala. Z ní by si měl vzít příklad i její filmový parťák Charlie Sheen, který je jejím pravým opakem. Charlie kvůli nadměrnému fetování a alkoholu dnes vypadá jak nateklý sádrový trpaslík.