Zima. Vítr. Sníh s deštěm. A vy se chystáte na ples, na večírek nebo na módní přehlídku, protože tyhle akce nikdy nebývají v létě, ale bývají zásadně ve starých továrních halách nebo nepoužívaných kamenných kostelech v lednu a v únoru, protože jak u toho není mínus deset stupňů a vy nepřijdete celí fialoví, ztrácí to pointu.

Takže všechny ženy řeší jednu a tu samou otázku – co si vezmu za boty? Nebo respektive jak to udělám s obutím? Narvu si lodičky do kapsy u kabátu nebo si je dám do igelitky? Kim Kardashian (34) to nyní vyřešila za všechny z nás.

Na večírek přišla v sandálkách, v nichž vám zima cestou z auta do budovy určitě nebude, a ještě budete mít skvělý módní výstřelek! Její střevíce mají dole kožešinu, takže si klidně můžete vyšlápnout i bez silonek.

Už teď je nám jasné, že příští rok na otevírání sezóny ve Špindlu budou všechny modelky stát ve sněhu s chlupatými střevíci a Andrea Verešová (34) je bude mít ze zlata. Přesně do té doby, než jim někdo řekne, že kožešina jim v tom sněhu zmokne.