1. Nudná dokonalost

Jsou mladí, krásní, dokonalí. I když Taťána (28) na svém Instagramu dělá tu a tam nějaké ksichtíky, tak u toho pořád vypadá jako královna krásy. Prostě za všech okolností vypadají dobře a svoji dokonalou image si hlídají. Což je docela nuda. Lidé měli po chvíli pocit, že se místo na lidské bytosti dívají na perfektní figuríny bez vad.

2. Trapné tajnosti a povýšenost

Svého času byl tenhle páreček zván na každou možnou akci. Ken a Barbie si prý dokonce měli říkat o vyšší honorář, pokud se na nějakém firemním večírku objevili společně. Novinářům odmítali odpovídat na půlku otázek a dělali cavyky i s tím, že se jich někdo zeptal, kde byli na dovolené. Rouška tajemství je vždycky zajímavá, ale oni začali svými odpověďmi spíš lézt ostatním na nervy.

3. Nic se u nich neděje

Mají se dobře, nejezdí na exotické dovolené jako třeba Leoš Mareš a nechodí na bujaré večírky. Ondřej nemá bokovku a Taťána ho zase nepodvádí s bohatým podnikatelem. Dítě neplánují ani o rozšíření rodiny nemluví. Taťána se dlouho neobjevila v žádném klipu či nové roli. Prostě velké NIC!

Je samozřejmě dobře, že jsou spolu spokojení a neřeší žádná dramata. Akorát kvůli klidnému životu úplně vymizeli z titulních stran a není na nich nic zajímavého.