Klára Kolomazníková se stala v roce 1999 jednou z členek skupiny Holki. Děvčata zažila opravdu raketový vzestup. Každý chtěl jejich podpis, fotku, bodovaly i na Českém slavíku. Jenomže potom přišel strmý pád. Dívčí skupina se rozpadla a každá z holek chtěla zkusit prorazit sama. To se ale žádné z nich nikdy pořádně nepodařilo.

V době, kdy Klára byla jednou ze čtyř členek kapely, byla naprosto nepřehlédnutelná. Velké modré oči s dlouhými řasami a krásnými blonďatými vlasy z ní dělaly pořádnou sexy kočku.

Je pravda, že Klára nikdy nepatřila mezi úplné vychrtliny jako některé její kolegyně. Byla to holka krev a mlíko. Nejednomu chlapovi visela na plakátu ve skříni. Bohužel ty doby jsou nenávratně pryč.

Klára se po hodně dlouhé době ukázala na veřejnosti a opravdu šokovala. Momentálně vypadá jako dobře udržovaná čtyřicátnice s vizáží slečen z osmdesátých let. Klára by měla na sobě pořádně zapracovat, shodit přebytečná kila, protože nyní vypadá jako matrona, a to jí na jejím vzhledu rozhodně nepřidává. Podívejte se do galerie na fotky z doby, kdy se na Kláru ještě dalo koukat.