Zatímco Ivetu si bral čistě coby kalkul, Andreu už měl i trochu rád a má velká prsa, navíc rok po veselce zjistil vyhlášený podnikatel a producent Jirka, že mu snoubenka dlouho tajila, že je světová dýdžejka.

Poté, co si Andrea osahala pražské SaSaZu, kde mixovala z vinylů, zatímco košťata z Holandska tam pouštějí tracky z flashky, potvrdilo zpravodajství TV Prima, že Pomeje je dýdžejka, jejíž vystoupení stojí desetitisíce, a pražská taneční scéna se otřásla v základech. Zatímco několik dýdžejů ukončilo rovnou kariéru, někdo někomu někde napsal na FB něco nepěkného o životě Andrey, který je třeba ukončit v zájmu zachování české house a techno scény, a následně se ukázalo, že po Andree jdou noži ozbrojení samurajové, kteří chtějí prolít její krev, aby nevládla české houseparty a následně Berlínu, Ibize a Bůh ví, kde se to zastaví.

Andrea proto aktuálně odlétá do Thajska. Na letišti to vypadalo, jako by jeli klasicky s Jirkou souložit na pozvání svého mecenáše Pavla Páska, který dříve Jiřího na dovolenkách finančně podporoval, ale vše je jinak. Andrejka se nechala v deníku Blesk slyšet, že ji čeká v Thajsku vystoupení na Koh Samui, a když porazí jiné dýdžeje, kteří tam přijeli zahrát (na rozdíl od Andrey ale hrají zadarmo, kdežto ona za nesmysl, ostatně Pomeje kasíruje proti faktuře její vystoupení zásadně předem, jde o desítky tisíc eur a Jiří má rád pořádek), tak ji čeká turné po Thajsku a celé Asii.

Jo, a protože po ní jdou ti s těmi noži, o čemž dramaticky referoval nejeden televizní okruh, tak Jiří dýdžejku doprovází coby ochranka, bedňák, no prostě taková holka pro všechno, šest kamionů Andrejčiny techniky jede na místo setu po souši.