Co Kazma (28) začal chodit s Kristelovou (33), přestala všechny zajímat jeho dojemná story o klukovi z paneláku, co to dotáhnul až do kumbálu na Streamu, neboť svoje fanoušky na Facebooku nonstop zavaluje pouze a jenom fotkami sebe a svojí Kačenky, která na nich jakoby mimochodem prezentuje tu svoje silikony, tu svoje botoxem napíchané pysky, tu svoje odbarvené zbytky chemlonu na hlavě, připomínající amarouny polité savem.

Dvojice je prostě top high class posh celebritní kombo a my všichni tak musíme sledovat, jak se spolu válejí u moře, jak se spolu válejí v hotelu a teď naposled jak se spolu válejí na dálnici poté, co do nich včera narazil kamion. Při nehodě se samozřejmě nikomu nic nestalo, fungl nové silikony Kristelové perfektně zafungovaly jako airbag, ale bylo třeba celou událost odprezentovat s nezbytným nenápadným ukazováním značkových věcí v pozadí a hláškami jako: „Škoda za sto litrů jak lusk.“ Z fotek toho není moc vidět, většinu záběrů zakrývají Kristelové pysky a silikony, protože Agátin trademarkový výraz kačer po vakuové pumpě očividně stále letí.

A pokud má Kazma na Facebooku zrovna pauzu, Kristelová ho zastane neustálou prezentací své nevkusné image, sestávající z kýčovitých hadrů hodných šlapek v Perlovce, kamínků na umělých nehtech a osmdesáti osmi variací účesu někdo mi na hlavu nalepil to, co oholil ze zad Danielu Nekonečnému (48). Těšíme se na další bláznivé fotky z bláznivého života luxusního páru, který je takovou Darou a Rytmusem chudých, a pokračování nekonečné prezentace kýče a blbosti.