Kdo by řekl, že holka z titulní stránky Playboye a finále Miss ČR bude tak empatická k tomu, jak se člověk chová k přírodě. Ví, jak využít svou sexy postavu a bujný dekolt k tomu, aby pomohla, kde je potřeba. Modelka Kateřina Šonková (28), co byla srovnávána s Taťánou Kuchařovou (27), se nebojí vytáhnout do boje.

Na rozdíl od Kuchařové se neangažuje v domovech důchodců, ale snaží se bojovat za práva zvířat. Už roky se snaží podporovat psí útulky, sbírá pro ně potřebné peníze, a teď ji doslova šokovalo to, jak se zachází s liškami, které myslivci využívají k norování. To ji namíchlo natolik, že se rozhodla sehnat potřebné podpisy v petici, aby tomu krvavému „hobby“ pomohla zabránit.

„V současné době je u nás povoleno pouze bezdotykové norování. Ale i tak si myslím, že je pro lišku velice stresující pobývat v malé kleci, kdy neví, co se děje, a za den se na ní trénuje několik psů. Tím nechci urážet myslivce. Věřím, že pro les udělají mnoho dobrého, ale lov lišek takovýmto způsobem mi přijde zbytečný, zastaralý a neetický. Chápu regulaci zvířat, ale myslím si, že to jde dělat i jiným způsobem,“ řekla nám odhodlaně sexy Katka, která podporuje sdružení 269.cz, kde na jeho stránkách můžete petici také podpořit.

Ta dokonce kvůli lásce ke zvířatům přestala jíst maso a na sobě by nestrpěla nic koženého. Bývalá playmate samozřejmě do toho nikoho nenutí, ale chtěla by apelovat, aby se lidé zamysleli nad tím, jak se chováme k přírodě.