Vypadá to jako pornofotky někam do japonského erotického časopisu, ale ve skutečnosti se jedná o studentskou práci dvacetileté dcery novozélandského premiéra. Její otec John Key vede zemi, zatímco ona se v Paříži, kde studuje prestižní uměleckou školu, chystá na Design week a tohle je součást její propagace.

Provokativní autoportréty, které hraničí s dobrou pověstí, podle obyvatel Nového Zélandu popularitě jejího otce docela svědčí, ale co na to říká sám tatínek, to se nikde neuvádí. Stephanie je na všech fotkách nahá, zakrývá se jen různými předměty, a dokonce ukazuje i bradavky. Dost nezvyklé umělecké sebevyjádření ale kvitují profesionální fotografové a umělci, Stephanie má podle nich velký talent a jistě ji čeká zajímavá budoucnost.

Což asi není od věci, protože Stephanie je mezi pouhými šesti studenty pařížské školy, kteří budou na Design weeku svou alma mater reprezentovat. A podle vyjádření školy to není proto, že by měla vlivného otce, ale protože skutečně umí.

Zdá se, že Kate Zemanová (20), která si u nás hraje na první dceru, se má ještě hodně co učit. Její ostentativně vystavené fotky v bikinách na Facebooku, který následně ostentativně zase zrušila, jsou pouze výkřiky do tmy a snaha udělat se zajímavější. Kdežto první novozélandská dcera je zajímavá víc než dost.