Karel Poborský versus Ronaldinho a Rivaldo! Český fotbalista gólem sestřelil Barcelonu

Zdroj: youtube.com
Karla Poborského pozvali na exhibici, ve které hráči Manchesteru United vyzvali hvězdy Barcelony. A Poborský v kvalitním utkání zářil a dal gól.

Karel Poborský se v Manchesteru United během aktivní kariéry nějak výrazně neprosadil. Jenže v exhibici vysloužilých hvězd si spravil chuť. A to za Barcelonu nastoupily opravdu velké hvězdy - nechyběli Brazilci Ronaldinho a Rivaldo nebo Nizozemci Patrick Kluivert či Edgar Davids.

Už ke konci prvního poločasu měl Poborský na kopačce gól, když si v úniku obhodil gólmana. Místo zakončení do prázdné branky ale ještě hledal spoluhráče, což bylo špatné rozhodnutí.

Ve druhém poločase se ale Poborský nakonec gólu dočkal. Do branky zapadla jeho tečovaná střela. V tu chvíli to bylo pro Manchester už 2:0. Katalánský klub nakonec Manchesteru podlehl 1:3.