Po přímém přenosu, kde se dozvěděla, že se další SuperStar nestane, utekla Karolína Přibylová (17) s brekem pryč. Pro mladou studentku, která se vlastně k soutěži dostala jak slepý k houslím, se rozplynul sen o tom být zpěvačkou.

Nebrala telefony, nikdo ze štábu ani další soutěžící o ní nic nevěděli. Kam se krásná Karolína, která oslnila nejen hlasem, ale i hezkou tvářičkou, vytratila?

Bylo to jako rána do srdce, když nepostoupila, srazilo ji to na kolena a nechtěla s nikým mluvit. Naštěstí ji obrovské zklamání přešlo a uvědomila si, že život jde dál.

„Mamka mě pochválila, ale pak hned řekla: ‚Frajerko, zítra jdeš ale do školy!‘ Tak jsem šla,“ prozradila Karolína se smíchem webu TN.cz.

Ale dlouho smutnit nemusela. Vlivní lidé z českého šoubyznysu se po semifinálovém večeru začali dívce, která na castinzích prodávala pizzu a před porotu se dostala náhodou, ozývat sami.

„Nikdy předtím jsem vlastně nezpívala, nemyslela jsem, že by se to mohlo někomu líbit. Teď ale plánuju další cover i vlastní tvorbu a dostala jsem už spoustu nabídek od lidí z oboru,“ přiznává půvabná začínající zpěvačka.

Třeba ještě o Karolíně dost uslyšíme. Nikoliv jen vítězství vám může zaručit okamžitý úspěch. Své by o tom mohla povyprávět i Celeste Buckhingham, která také neuspěla, ale teď je slavná i v zahraničí.