Už je to téměř dvacet let od doby, kdy se začal natáčet oblíbený seriál Sex ve městě. Všichni si pamatujeme ztřeštěnou čtyřku holek, která měla neustále problémy s chlapy. Seriál se u lidí neuvěřitelně chytil, a to hlavně proto, že nešlo o příběh nějakých puberťaček, ale dospělých a zralých žen, které řešily problémy jako spousta obyčejných ženských v jejich věku.

Žádná ze čtyř představitelek, které ztvárnily herečky Sarah Jessica Parker, Cynthia Nixon, Kim Catrall a Kristin Davis nebyla klasická vyumělkovaná kráska, ale všechny dokázaly muže zaujmout svým ostrovtipem a kuráží.

Všichni je máme v paměti vryté jako půvabné, hubené a úspěšné ženy, které nevycházejí z domu neupravené a bez make-upu. Jenomže se opět potvrdilo, že tohle může fungovat jen v seriálu. Realita je už poněkud tvrdší.

I ty největší hvězdy jsou jen lidé a stárnutí jen tak nezastaví. Chris Noth, neboli „pan Božský“, už rozhodně není takový krasavec jako v seriálu. Chlapec nám zestárl, ale to by tak ani nevadilo. Horší je, že na sobě přestal makat a narostl mu opravdu nevzhledný pupek.

Na čtyřech hlavních hvězdách se podepsal zub času. Když jdou jen tak pro něco na zakousnutí do obchodu, tak nejsou perfektní jako v seriálu. Na ulici byste je nejspíše nepoznali. Vytahané džíny, povadlá pleť, naštvaný výraz, vaky pod očima a v případě Sarah výrazně žilnaté ruce a nohy.

Takže pokud jste, milé dámy, měly doposud deprese z toho, že nejste za všech okolností za dámu, tak nemusíte věšet hlavu. Ani největší hvězdy seriálu Sex ve městě nejsou dokonalé.