Zcela jistě si pamatujete na naši ne tak dávnou politickou situaci, kdy díky vašim hlasům vstoupilo do sněmovny komediantské uskupení zvané Věci veřejné, cirkus vedený klaunem, v němž bylo asi dvacet kašpárků, kteří nám během pár týdnů dokázali rozložit celou vládu a ještě zadělat na jednu z nejhorších ostud naší politické scény.

Jednou z hlavních postav byla i Kristýna Kočí, blonďaté stvoření, bývalá programová ředitelka strany a předsedkyně poslaneckého klubu, která se nikdy neproslavila ničím prospěšným pro naši veřejnost a ani žádným rozumným návrhem či změnou, ale řádným skandálem s Vítem Bártou, tehdejším předsedou Véček, od nějž dostala úplatek, aby se ho pak zřekla a šla žalovat na Bártu, spikla se tajně s Petrem Nečasem z ODS a když pak došlo na lámání chleba a našly se nahrávky jejích tajných schůzek, kde piklila proti vedení strany, začala zase tvrdit, že to bylo celé záměr.

Prase aby se v tom vyznalo, my taky, veřejnost taky a dokonce si myslíme, že ani samotní aktéři celého skandálu nějak nevěděli, která bije, prostě jen všichni lhali podle toho, jak se jim to hodilo a jak by jim to mohlo nejméně ublížit. Dokonce došlo i na soud s Bártou a Kočí, kterým se bavila celá republika, a následně Věci veřejné skončily tak rychle, jako začaly.

A protože Kristýně šly ty politické a osobní vztahy tak dobře, rozhodla se po odchodu ze scény založit seznamku Date2k, tedy Rande na klíč. Kočí už totiž není Kočí, ale je to paní Mertlová, která poznala svého partnera na seznamce a když to vyšlo jí, musí to přece vyjít i vám.

Koučka Kristýna vám tedy poradí co a jak se svým životem, vztahy a samotou, a pokud náhodou nebudete spokojeni, garantuje vám agentura vrácení peněz. Dokonce vás připraví na vaše osudové rande i tým vizážistů a kadeřníků, pokud budete mít z toho nervy, je tu pro vás dokonce psycholog či terapeut. Vztahoví koučové vám pak za základní cenu nabídnou – podle Kočí ojedinělé matematicko-vědecké rovnice – vhodné partnery a samozřejmě vám doporučí, co příště na sobě zlepšit a čeho se vyvarovat.

Protože nic nefunguje tak přesně, jako když se na rande přetvařujete a v reálu jste úplně jiný člověk. Přejeme Kristýně s její seznamkou hodně štěstí a možná že se necháme její nabídkou, která zaručuje úspěšnost, taky nalákat. Snad udělá jako vztahová koučka, kterou dnes může být každý, kdo má za sebou dvoudenní kurz Jak podle tvaru obočí poznat povahu muže, daleko lepší a hlavně solidnější kariéru než v politice. Jen si nejsme úplně jisti, že zrovna její obličej jako lákadlo stránky by mělo navozovat v lidech pocit důvěry…