Spousta z vás žen má neustále problém s váhou. Přes zimu se nadlábnou cukroví a dobrůtek a zbytek roku slibují, že do léta to zhubnou. Nejdříve si slibujete, že od února opravdu začnete chodit cvičit, jakmile únor přejde a vy pořád tlačíte zbytek cukroví od Vánoc, uchýlíte se k jiným řešením.

Nejčastěji vyhledáváte různé recepty světových celebrit, které zázrakem zhubly během pár týdnů. Jenže na dodržování přísného jídelníčku z různých potravin, které mnohdy nejsou běžně k sehnání normálnímu smrtelníkovi, nezbývá při jeho pracovní vytíženosti čas.

A tak projíždíte internet doma na zadku, hledáte ideální motivační video nebo cviky, které nejsou až tak náročné, ale zajistí vám dokonalou postavu. Při tom několikadenním přemítání mezi dietou a léky na hubnutí si neuvědomujete, že váš ctěný zadek na té židli kyne víc a víc.

Najednou tu máme léto a vy rozhodně nevypadáte jako andílek z Victoria's Se­cret, jak jste původně plánovaly, nýbrž jako špekatá Mařka od sousedů. Rázem vám je jasné, jak vaše léto bude letos vypadat. Žádné vystavování tělíčka u bazénu, žádné rozvalování na pláži. Své tělo nebudete chtít vůbec vystavovat, protože samy dobře víte, že vypadat jako panáček Michelin je opravdu k zblití.

Nemusíte zoufat, já totiž přicházím s převratným nápadem, jak si nelámat hlavu s tím, že vypadáte jako velryba, a přitom si užijete letních radovánek ve vodě. Vezměte si příklad z islámských radikálů z hnutí Hamas. Ti tamním ženám přikázali, že i do vody budou muset chodit zcela zahalené. Hurá, nechutně obtloustlé Evropanky mají vyhráno! Místo aby se schovávaly ve svém domě, protože se na jejich ohyzdná těla nikdo nechce dívat, jednoduše se celé zahalí do tzv. burkin.

Tenhle pojem vznikl spojením slov „burka“ a „bikiny“. Nyní vůbec nebude vadit, že jste ohyzdné a tuk vám leze i očima, protože v těchto „plavkách“ nic nepůjde vidět. Tlustá Evropo, slav!

A pak že to islámští radikálové s námi myslí špatně!