Žijete ve vztahu, který více či méně funguje, a asi jako všichni zadaní očekáváte, že se váš vztah bude někam vyvíjet a posouvat. Proč nás osud spojuje právě s tímto partnerem, nevíme, ovšem můžeme ohodnotit svůj celkový pocit z celého vztahu. Podle způsobu fungování, stupně vášnivosti a jiných vlastností lze vztahy rozdělit do několika skupin. Kam zařadíte ten váš vztah?

Ne příliš harmonický pár

V tomto páru obvykle jeden z partnerů nebo dokonce oba dva partneři nemají úplně jasno, co od vztahu očekávají. Jednou nohou jsou totiž ve vztahu, druhou touží po nezávislosti, svobodě a volnosti. V sexu se tento typ vztahů bude projevovat hodně sobeckým postojem. Lidé patřící do této skupinky dokáží výborně oddělit lásku od sexu, a tak pokud chcete pevný vztah, tento směr není tím správným řešením.

Vášnivý pár

V této skupince se dá nejvíce mluvit o protikladech, které to k sobě táhne jako magnet. Romantiky, vášně a citů zde nebude málo. Většinou tento typ vztahů zkrachuje na vystřízlivění a sundání růžových brýlí. Sex bude bezkonkurenční a vy se budete vznášet na obláčku. Dejte si jen pozor na strmé a bolestivé pády.

Oddaný pár

V tomto vztahu to funguje na 100 %. Partneři se plně respektují, mluví spolu, oba dva přesně vědí, kam svůj vztah chtějí dovést. Tito lidé fungují a na okolí působí spíš než jako milenci jako bratr se sestrou. Jediným úskalím takového vztahu bývá chybějící vášeň, která je k sexuálnímu napětí naprosto nezbytná.

Praktický pár

V těchto vztazích obvykle mnoho romantiky nenajdeme, ovšem většinou mívají větší životnost než vztahy založené na vášnivých chvilkách. Přesto, že jejich soužití ani sex nemusí být perfektní, dokáží se na všem domluvit a vyhovět si ve všech směrech.

Harmonický pár

Harmonické páry dobře znají svou osobnost, a tak dokážou fungovat jako samostatné jednotky a v důležitých chvílích se semknou a drží pospolu. Lidé žijící v těchto párech se nebojí o problémech mluvit a hledat řešení. V posteli nepůjde o vystřiženou scénu z porna, ovšem zbude dost vášně pro kvalitní a uspokojivý sex.

Tak co, do které skupiny se zařadíte?