Milí čtenáři, chtěli jsme pro vás připravit rozhovor s Českou Miss Andreou Bezděkovou. Chtěli jsme si s ní povídat o jejím chlapci, o závisti nepřejících kolegyň, o tom, co nemá ráda na Češích, o tom, co pro ni znamenají peníze, jakou má ráda polohu v sexu, kam pojede na dovolenou a zda se jí zdají romantické sny. Prostě udělat rozhovor o tom, co vás zajímá. Jenže to nejde. Proč?

Vedení soutěže má velké obavy, aby holky něco neplácaly do novin. Panuje obava, že Andrea Bezděková a její kámošky neumí mluvit s novináři a mohly by nějak poškodit obraz soutěže.

Jak tedy probíhá rozhovor s dívkami? Pod taktovkou majitele. Nejprve vypracujete seznam otázek a čekáte, zda je vedení soutěže schválí. Hlavní píáristka soutěže Andrea Chvalovská na dotaz eXtra.cz uvedla, že rozhovoru bude přítomna další osoba. A že otázky, které vedení soutěže neschválí, nemohou být součástí publikovaného rozhovoru.

Samozřejmě respektujeme, že Andrea Bezděková je produktem České Miss a je s ní nakládáno jako s majetkem. Respektujeme i to, že je tu velká obava, aby nějaká naivní blběna neplácala do novin nějaké hlouposti.

Vy, naši milí čtenáři, zase musíte respektovat, že takový předem schválený a později zcenzurovaný rozhovor nemá smysl dělat. To by nebylo čtení, které by bylo EXTRA, to by byl plytký text plný naučených frází.

A nebojte se! Rozhovor s Miss vám určitě přineseme. Optáme se jí na všechno, co nás zajímá. Jen si ji odchytneme někde na večírku. Až bude uvolněná a nebude mít v patách majitele. Až bude sama sebou a nebude muset cenzurovat to, co jde přes pysky do éteru.