Problémy se zákonem neřeší jen „průměrní Češi“, ale také slavné osobnosti. I když někdo prostě jen zapomene zaplatit složenku a tím pádem přijde o pár tisíc korun, jiným hrozí to, že ztratí střechu nad hlavou.

Česká modelka Simona Krainová (40) měla velký dluh u mobilního operátora a exekutoři jí hrozili prodejem bytu. Kdyby se navíc od bulváru o problému nedozvěděla, asi by teď byla o něco chudší.

Zpěvák a drsoň Aleš Brichta (54) měl potíže s barem na pražské Palmovce. Kvůli jeho provozu nasekal takové dluhy, že dlužil peníze exekutorům i elektrárně.

Producent Jiří Pomeje (48), kterému se nedávno narodila dcera Anna, musí exekutorům odvádět téměř všechno, co vydělá. Jeho dluhy se vyšplhaly do nesmírných výšin, tak snad se mu teď povede produkčně zaštítit Kameňák 4.

Známý manželský pár Nina Divíšková (77) a Jan Kačer (76) dlouhou dobu neplatil zdravotní pojištění. Penále z dlužné částky narostlo tak, že došlo k zastavení jejich majetku. Málem tak přišli o mnoho nemovitostí i o vilu, v níž žijí.