Lidé nemůžou sportovnímu moderátorovi Michalu Hrdličkovi (27) po rozchodu s Lucií Borhyovou (37) přijít na jméno. Mají ho za zrádce, který nejen opustil sexy moderátorku, ale i jejich malou dcerku Lindu (1,5). A takové věci se prostě neodpouštějí.

Jestli si myslel, že si svou reputaci napraví novým vztahem s úspěšnou a hlavně bohatou tenistkou Karolínou Plíškovou (24), tak se šeredně mýlil. Tím lidi ještě právě naopak dost pobouřil.

„Už teď mi je slečny Plíškové líto. Opět se potřebuje pan Hrdlička zviditelnit. Sám nic nedokáže.“

„On je ještě nedospělý frajírek, který jde životem, jak se chce jemu a nehledí na ostatní. Něčeho se ‚chytí‘ a až ho to přestane bavit, tak jde dál.“

„Vždyť ji zbouchne a pak odkopne. Je to úchyl.“

„Ach ty peníze! Pardon, ach ta láska! Co je to láska? Bez peněz!“

Takové reakce vyvolalo potvrzení vztahu mezi sporťákem a profesionální sportovkyní, které jsme exkluzivně jako první přinesli my. Žádné plusové body navíc mu to rozhodně nepřineslo, právě naopak. Všichni v tom vidí jen jeho vyčůranost, se kterou se ke vztahům staví.

Nejdřív to byla Lucka, díky které se stal slavným, a teď Karolína, která by mu tu slávu a bohatství měla udržet. Jenže Michale, kdo přebírá, tak jednou přebere, pozor na to.