Vdovec Josef Rychtář (56) už neunesl nápor stresu, ve kterém je po smrti Ivety Bartošové (†48) dnes a denně. Podle serveru Super.cz prý prodělal infarkt. Informaci vynesl podivný seladon Petr Veselý, který se snažil tlakem na city dostat do Rychtářovy blízkosti, což se mu i na chvíli podařilo.

Potom, co Iveta zemřela, byl na Rychtáře vyvíjen obrovský tlak a málokdo by podobnou situaci nervově ustál.

Tohle je pět situací, kvůli kterým mohl zkolabovat už dávno.

1. Odjezd Ivety do Itálie

Loni touhle dobou odjela Iveta se Zdeňkem Macurou (40) do Itálie. Byla ve zbídačeném stavu, nevěděla, kde pořádně je, a Rychtář se musel vydat až do městečka Peschichi, aby ji zase odvezl domů.

2. Iveta v nemocnici

Bartošovou loni trápily vleklé zdravotní potíže, kvůli kterým musela lítat po nemocnicích, a Rychtář byl ten, který se o ni neustále staral.

3. Soud v Itálii

Spory s Domenikem Martuccim (38) nemají konce. Italské soudy teď řeší několik žalob a advokát Martucciho požaduje peněžitou pokutu a trest vězení.

4. Neznámý bitkař

Pár dní po smrti Ivety se v Uhříněvsi objevil plešatý muž, který se na Rychtáře obořil a několikrát ho silně udeřil. I když se mluvilo o tom, že byla bitka nahraná, Rychtář místo aby měl klid, schytal pořádných pár ran.

5. Pohřeb Ivety

Kolem průběhu pohřbu Ivety probíhalo tolik machinací, že se jim nevyrovná ani příjezd vládních činitelů. Rychtář bojoval s rodinou Bartošové, nakonec udělal skromný obřad.